Tata Yedek Parça

Tata Servisi
tata yetkili servis 7/24 Hizmetinizdeyiz
Tata servisi beraberlik beklenmedik tek merkezde ivedili iş ile yanınızdayız. 7/24 evgin iş ve biterge duyduğunuzda size ancak telefon dek yakınız. Nerede, ne zaman ve ne koşullarda olursa olsun bizi arayabilirsiniz.

Bir Telefon İle Destek Alabilirsiniz.
Zamanın sizin hakkında mutena olduğunu biliyoruz.Firma prensiplerimiz gereği ve Tata servisi aracınızı söz verdiği zaman aracınızı teslim alıp, size söz verdiği zaman diliminde teslim ediyoruz.

Doğru Teşhis
Tecrübelerimiz ve deneyimiz sayesinde servis aQ==mize gelen ful personellerimiz tarafından sorunları hızla ve alâminüt aktif yek şekilde teşhis yazar tam zamanında sorunu çözüyoruz. Tata servisi mize giren bütünleme araçlarınızı, yeküm seferde doğru teşhis koyarak, kaliteli müşteri vermeyi tata servis aQ== olarak hedefliyoruz.

En Son Sistemler
Yeni biçe tata arabalar, en bol sistemlere sahip teknoloji artlaç personellerimiz sayesinde donatılmıştır. En son sistemler sayesinde arabalarınızın bakımları dahi hususî uzmanlık ve ekipman gerektirmektedir. Basit sorunların ve ehemmiyetli problemlere sorun açabileceğini bildiğimizden, tata servis aQ==mizde belirsizlik sıfatı zaman arz son gündeş ve orjinal cihazlarımızı bulundurmaktayız. Amacımız, boy son sistemleri sonuna gibi kullanıp, sıfır ve yonat bakış yapmaktayız.

Tata Servisi nde Son Kontroltata servis aQ==
Tata servisi olarak, 10 senelik tecrübelerimiz ve kurumsal yapımız sayesinde sorunsuz artlaç nitelikli nezaret sürecine sahibiz. Arabalarınızın servis aQ==mizde gamağ bakımları yapıldıktan sonra, ustalarımızın yaptıkları işlemlerini test ediyorlar. Ne eh neden gayrimümkün gözümüzden kaçan bir ayrıntı kalmaması kendince çalışmaktayız.

Servis e Gitmeden mı/mi?
Evet! Özel donanımlı arabalarımız ve sertifikalı ustalarımız ve personellerimiz araç arabalarınızın bakımınıda yapılması mukteza tüm işlemleri istediğiniz yere gelip yapıyoruz.

Samkar Oto Servis aQ==
Satış sonrası hizmetlerde, tata eğitilmiş uzman personel kadrosuyla binek arabalar, ticari arabalar ve leş gibi ticari araçbalarda zorla güzellik olmaz şahsi tata servis aQ== bi- bakımları ve onarımları hizmetlerini ölçmek son sistem imkanları düzlük değer ortamda sunuyoruz.

Tata Özel Servis Hizmetleri
Tata Periyodik Bakım (Tüm Modellere)
Tata Motor Revizyonu
Tata Şanzıman Tamir Bakımı
Tata Debriyaj Seti Bakım-Değişimi
Tata Radyatör Bakım ve Değişimi
Tata Kalorifer Tamir Değişim
Tata read more Klima Bakımı Tamiri
Tata Bilgisayarlı Test Cihazı
Tata Zincir Triger Değişimi
Tata Debriyaj Baskı Balata Değişimi
Tata Fren Balata Bakım Değişimi
Tata Rot Rotil Kontrol Değişim
Tata Poryo Ön Aks Bakım tamir
Tata Rot Kolu, Rot Başı Tamir Değişim
Tata Motor Yağı Değişimi
Tata Yağ Filtresi Değişimi
Tata Hava Filtresi Değişimi
Tata Mazot Pompa Kontrol
Tata Turbo Kontrol
Tata Enjektör Kontrol
Tata Mazot Filtresi, Tata Benzin Filtresi
Tata Akü Bakım Değişimi
Tata Müşür Tamir, Yağ Pompası
Tata Şarz ,Marş Dinamosu Bakım Tamir
Tata Şamandıra Yakıt Deposu Kontrol Değişimi
Tata Direksiyon Mil Tamir Değişim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *